Zvýšené nebezpečí požáru

V období od 26. června 2026 00:00 hodin do 29. června 2026 00:00 hodin bude na celém území Středočeského kraje vyhlášena doba zvýšeného nebezpečí požáru.

Zvýšené nebezpečí požáru

Hejtmanka Středočeského kraje vyhlásila od 26. června do 29. června 2026 dobu zvýšeného nebezpečí požáru na celém území kraje. Zákazy se vztahují na používání zábavní pyrotechniky, vypouštění lampionů štěstí či rozdělování otevřeného ohně. Dále je zakázán vjezd motorových vozidel na lesní a polní cesty, s výjimkami pro vlastníky zemědělských a lesních pozemků. Důrazně vyzýváme občany k dodržování těchto opatření pro zajištění bezpečnosti.

Přílohy

leták

JPG obrázek JPG obrázek
Velikost 1,06 MB

Nebezpečí požáru

JPG obrázek JPG obrázek
Velikost 2,12 MB

Podrobnosti o vložení záznamu

Datum vložení: 25. 6. 2026 17:45
Datum poslední aktualizace: 25. 6. 2026 17:48
Autor: Správce Webu