Zvýšené nebezpečí požáru
Hejtmanka Středočeského kraje vyhlásila od 26. června do 29. června 2026 dobu zvýšeného nebezpečí požáru na celém území kraje. Zákazy se vztahují na používání zábavní pyrotechniky, vypouštění lampionů štěstí či rozdělování otevřeného ohně. Dále je zakázán vjezd motorových vozidel na lesní a polní cesty, s výjimkami pro vlastníky zemědělských a lesních pozemků. Důrazně vyzýváme občany k dodržování těchto opatření pro zajištění bezpečnosti.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
25. 6. 2026 17:45
Datum poslední aktualizace:
25. 6. 2026 17:48
Autor:
Správce Webu